Najważniejsze cechy

FiberPro to producent przewodów HDMI przeznaczonych do pracy z rozdzielczościami 4K oraz 8K. W swojej ofercie ma 2 grupy produktowe: kabel HDMI FiberPro 18G 4K HDMI oraz kabel HDMI FiberPro 48G 8K. Oba przewody wykonane są w najnowszej technologii światłowodowej.

Kabel HDMI 2.0 FiberPro 18G 4K HDMI

Kabel HDMI FiberPro 18G 4K HDMI to optyczny przewód HDMI klasy PREMIUM przeznaczony do instalacji systemów audio-wizualnych. Spełnia wszystkie kryteria specyfikacji HDMI 2.0b. Idealny do kina domowego. Jako jedne z niewielu gwarantują pełną i bezstratną przepustowość 18Gbps oraz transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60Hz. Kable HDMI 2.0 FiberPro prześlą w idealnym stanie sygnał audio i video bez jakiejkolwiek straty na jakości, niezależnie od wybranej długości.
Kabel zapewnia najlepsze efekty HDR UHD 4K bez strat, niezależnie od długości przewodu.

FiberPro 18G 4K TO NAJLEPSZY KABEL HDMI DO 4K UHD HDR 18GBPS.


Kabel HDMI 2.1 FiberPro 48G 8K HDM

Kabel HDMI FiberPro 48G 8K HDMI to optyczny przewód HDMI klasy PREMIUM. Opracowany z myślą o współpracy z konsolami do gier oraz komputerami pracującymi w rozdzielczości 8K i odświeżaniem 120Hz. Spełnia wszystkie kryteria specyfikacji HDMI 2.1, która największe korzyści przyniesie miłośnikom gier video i wirtualnej rzeczywistości. Kabel HDMI 8K FiberPro 48G 8K bez problemów współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wysyłającymi sygnał w maksymalnej jakości obrazu Ultra HD 8K 60Hz lub 4K 120Hz. W tym m.in z Xbox Series X|S, Xbox One X|S oraz PlayStation 5, Ultra HD Blu-ray, a także wszystkimi istniejącymi urządzeniami strumieniującymi i odtwarzaczami video. Niezależnie od marki i pochodzenia. Podłączasz i działa.

FiberPro 48G 8K TO NAJLEPSZY KABEL HDMI DO 8K UHD HDR 48GBPS – konsole, komputery do gier.